Колектор балка Karro на 2 виходи 1"x1/2" РВ латунний KR-2001
- Немає в наявності
- Код: CV009604
358 ₴
+380 (96) 388-08-90
Консультация, заказыповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колектор балка Karro 1"x1/2" на 2 виходи, латунний призначений для використання в трубопроводах холодного та гарячого водопостачання, в системах опалення, стисненого повітря, а також на технологічних трубопроводах, що транспортують рідини, неагресивні до матеріалів колектора.
Перевагою використання колекторів Karro є мінімальна кількість з'єднань і те, що немає перепаду тиску між споживачами. Колектори Karro виробляються з високоякісної сантехнічної латуні і тому не бояться корозії.
Перевагою використання колекторів Karro є мінімальна кількість з'єднань і те, що немає перепаду тиску між споживачами. Колектори Karro виробляються з високоякісної сантехнічної латуні і тому не бояться корозії.
Основні | |
---|---|
Виробник | Karro |
Кількість виходів | 2 |
Різьба колектора | Внутрішня |
Користувацькі характеристики | |
Вага нетто, кг | 0,280 |
Габарити виробу (ВхШхГ), мм | 100х36х40 |
Гарантія | 600 місяців |
Додатково | Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення |
Діаметр підключення виходу | 1/2'' |
Діаметр підключення колектора | 1'' |
Країна реєстрації бренду | Іспанія |
Країна-виробник | Китай |
Кількість вантажних місць | 1 |
Матеріал | Латунь |
Наявність насосу | Немає |
Покриття | Без покриття |
Призначення | Для систем теплої підлоги |
Різьба виходу | Внутрішня |
Тип виробу | Колектор |
- Ціна: 358 ₴